خرید میز جلومبلی مدرن

خرید میز جلومبلی مدرن

یکی از وسایل ساده ولی بسیار کاربردی هر منزلی، میز جلومبلی می‌باشد. هنگامی که مهمان به خانه رفت و آمد می‌کند، شما می‌خواهید از مهمان پذیرایی کنید و مهمان باید لوازم پذیرایی مانند بشقاب میوه، لیوان چایی، ظرف آجیل و … را بر روی جایی قرار دهد که البته آن جا، روی مبل نیست؛ مهمان باید این وسایل را بر روی یک میز قرار دهد و بهترین گزینه، جلومبلی‌ها می‌باشند. همچنین می‌توان از جلومبلی جهت قرار دادن وسایل کوچکی مانند کنترل، کلید و … استفاده کرد. جدا از کارایی که این وسیله دارد، تأثیر زیادی بر زیبایی مبلمان منزل ما خواهد گذاشت. در این مقاله ما می‌خواهیم در مورد میز جلومبلی مدرن با شما صحبت کنیم.

 

انتخاب میز جلو مبلی مدرن

انتخاب میز جلو مبلی مدرن

به عنوان یک قاعده کلی، جلومبلی باید از نظر اندازه با مبلمان منزل شما در تناسب باشد؛ اندازه میز خریداری شده حداقل باید نصب مبلمان شما باشد ولی به هیچ عنوان نباید اندازه آن، بزرگ‌تر از ابعاد مبلمان باشد. همچنین اگر ابعاد آن سه چهار یا دو سوم مبلمان اصلی باشد، بسیار گزینه خوبی می‌باشد. ارتفاع میز مد نظر شما باید تقریباً با ارتفاع بخش نشیمنگاه مبلمان، یکی باشد.

حال کمی وارد جزئیات شوید، به طور دقیق‌تر به هنگام خرید یک میز جلومبلی مدرن باید به فاکتورهای زیر، دقت نمایید:

1. بودجه

میزهای مدرن دارای محدوده و تنوع بسیاری می‌باشند و شما باید به هنگام خرید، مدلی را انتخاب نمایید که با بودجه شما تناسب داشته باشد. (البته میدانیم که خودتان از این مورد آگاه هستید ولی جهت ارائه مطلبی کامل، وظیفه داشتیم که این مورد را نیز مطرح کنیم).

2. فرم

فرم میز جلومبلی مدرن

انواع میز جلومبلی مدرن هستند که دارای طرح و رنگ‌های بسیار زیبایی می‌باشند و ما را وسوسه می‌کنند، ولی به هنگام خرید خود، فرمی را انتخاب نمایید که با دکوراسیون منزل شما تناسب داشته باشد. بسته به این موضوعات که دکوراسیون منزل شما چگونه است؟ فضای داخل اتاق، بزرگ است یا نه؟ در خانه کودک دارید یا نه؟ باید یکی از میزهای بیضی، دایره‌ای، مربعی و مستطیلی را خریداری نمایید که در بخش بعدی به توضیح این مدل‌ها، پرداخته‌ایم.

3. اندازه

اندازه میز جلومبلی مدرن

ارتفاع یک جلومبلی باید 5 سانتی‌متر بالاتر از ارتفاع بخش نشستن مبلمان شما باشد. یک میز عادی و استاندارد دارای ارتفاعی بین 40 تا 45 سانتی‌متر می‌باشد ولی در صورتی که ارتفاع مبلمان شما بیش‌تر باشد، بهتر است که میزی با ارتفاع بیش‌تر را خریداری نمایید.

4. عملکرد

باید برای خود مشخص کنید که هدف اصلی شما از خرید جلو مبلی چیست؟ آیا قصد زیباسازی و تزئین دکوراسیون خود را دارید؟ آیا می‌خواهید فضایی برای نگهداری وسایل داشته باشید؟ و یا می‌خواهید یک استفاده کاربردی از آن را دارید. یک میز جلومبلی مدرن می‌تواند طبقه‌ها یا کشوهای مختلفی جهت نگهداری از وسایل و ظروف داشته باشد.

5. جنس یا متریال

یک میز جلومبلی مدرن می‌تواند از مواد مختلفی ساخته شود؛ متداول‌ترین ماده جهت ساخت این میز، چوب می‌باشد. چوب گردو، افرا، بلوط، راش و … از جمله چوب‌هایی هستند که جهت ساخت جلومبلی به کار گرفته می‌شوند. همچنین یک میز جلومبلی می‌تواند از جنس شیشه، استیل ضد زنگ و فلز نیز باشد.

 

انواع میز جلومبلی مدرن

انواع میز جلومبلی مدرن

یک میز جلومبلی مدرن می‌تواند دارای طرح‌ها، رنگ‌ها و جنس‌های مختلفی باشد ولی به طور کلی، تمامی این میزها دارای یکی از ساختارهای زیر می‌باشند:

  • گرد: مدل‌های گرد بیش‌تر برای خانواده‌های پرجمعیت مناسب‌تر می‌باشد، چرا که از هر طرف به یک میزان یکسان به میز دسترسی دارند و خانواده به راحتی می‌تواند دور این میز جمع شود.
  • بیضی: این مدل‌ها دارای تعادل فرم و عملکردی عالی می‌باشند. در این نوع مدل‌ها هیچگونه لبه تیزی وجود نداشته و به همین دلیل برای خانواده‌هایی که دارای فرزند کوچک می‌باشند، مناسب است.
  • مربعی: میزهای جلومبلی مربعی می‌توانند زیبایی و ظاهر متقارنی را به دکوراسیون منزل شما ببخشند. این میزها به عنوان پرکاربردترین مدل میز جلومبلی مدرن شناخته شده و برخی از این مدل‌ها در زیر خود یک فضای ذخیره سازی را نیز دارند.
  • مستطیلی: مدل‌های مستطیلی که نسبت به مدل‌های دیگر، مدرن‌تر می‌باشند و بیش‌ترین فضا را به خود اختصاص می‌دهند.

شما می‌توانید انواع میز جلومبلی مدرن را از گروه تولیدی پاینو خریداری نمایید.

 

مزایای میزهای جلومبلی مدرن

مزایای میزهای جلومبلی مدرن

یک میز جلومبلی مدرن چه مزایایی را برای ما به همراه دارد؟ این سؤالی است که بسیاری از خریداران این محصول از خودشان می‌پرسند. در صورتی که این سوال برای شما نیز پیش آمده است، پس در ادامه مقاله، ما را همراهی کنید:

۱. قرار دادن وسایل برای پذیرایی

اولین مزیتی که میزهای جلو مبلی دارند این است که می‌توان بر روی آن‌ها انواع وسایل از جمله ظروف پذیرایی و نوشیدنی، کتاب و مجله، تلفن همراه یا کنترل و … را قرار داد. یک میز جلو مبلی هرگونه وسایل دم دستی را برای شما نگهداری خواهد کرد.

۲. بهبود دکوراسیون منزل

همانطور که پیش‌تر هم گفتیم، میز جلومبلی مدرن در طرح‌های بسیار متنوعی ساخته می‌شود؛ در صورتی که میز مد نظر شما با مبلمان و دکوراسیون منزل شما تناسب داشته باشد، می‌تواند باعث بهبود چشمگیر ظاهری و ساختاری دکوراسیون منزل شما شود.

۳. تزئین فضای داخلی منزل

این میزها جدا از مزیت کاربردی که دارند، دارای مزیت زیباسازی نیز می‌باشند؛ در واقع می‌توان از این میز تنها جهت تزئین منزل استفاده کرد. میزهای بزرگ و کوچک، میزهای رنگی و ساده، میزهای چوبی، شیشه‌ای و … همگی می‌توانند باعث افزایش زیبایی مبلمان و فضای داخلی منزل شما شوند.

۴. فضای مناسب جهت نگهداری وسایل

در بین انواع میز جلومبلی مدرن برخی هستند که دارای فضای ذخیره سازی مانند کشو می‌باشند. شما می‌توانید از میزهایی که از فضای ذخیره سازی برخوردار هستند، جهت نگهداری وسایل دم دستی خود مانند کنترل تلویزیون استفاده نمایید. شما می‌توانید انواع میزها را با ابعاد مختلف خریداری و از فضای ذخیره سازی آن‌ها، بهترین استفاده را بکنید.

در صورتی که علاقه‌مند به خرید یک میز جلومبلی مدرن شده‌اید و می‌خواهید یک محصول باکیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنید، می‌توانید توسط شماره‌های زیر با بزرگترین فروشگاه جلومبلی در کرج تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *