جدیدترین مدل جلومبلی شیک و ارزان

جدیدترین مدل جلومبلی شیک و ارزان

همیشه در اطراف مبلمان منزل از نوعی میز جهت قرار دادن وسایل بر روی آن استفاده می‌شود؛ وسایل مانند ظرف میوه، کارد و چنگال، کنترل تلویزیون و … همگی باید بر روی یک میز قرار بگیرند؛ در صورتی که بخواهیم از یک میز اصولی برای دکوراسیون منزل استفاده کنیم، باید یک میز جلومبلی را برای مبلمان منزلمان در نظر بگیریم. میزهای جلومبلی دارای طرح‌های متنوع از کلاسیک تا مدرن می‌باشد؛ در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا شما را با میز جلومبلی مدرن آشنا سازیم.

 

میز جلومبلی چیست؟

میز جلومبلی

مطمئناً خودتان هم متوجه شده‌اید که این میز، میزی است که در جلوی مبلمان قرار داده می‌شود. انتخاب نوع میز جلومبلی به گونه‌ای که با لوازم اطراف خود، مخصوصاً مبلمان در تناسب باشد، در زیبایی دکوراسیون منزل نقش اساسی دارد؛ در صورتی که میز جلومبلی به درستی انتخاب شود، می‌تواند زیبایی مبلمان و منزلمان را دوچندان سازد؛ یک میز جلومبلی مدرن می‌تواند انتخابی مناسب برای دکوراسیونی باشد که از مبلمان امروزی در آن استفاده شده است.

به هنگام خرید یک میز جلومبلی مدرن یا حتی کلاسیک نباید تنها به تناسب و زیبایی آن توجه داشته باشید، بلکه باید به اندازه، تعداد و دیگر ویژگی‌ها توجه داشته باشید تا بتوانید میزی را خریداری نمایید که جدا از زیبایی، از کارایی خوبی نیز برخوردار باشد؛ به عنوان مثال نباید برای یک ست مبلمان 8 نفره تنها یک میز جلومبلی را خریداری نمایید و یا زمانی که شما از مبل‌های بزرگ 3 نفره در منزل خود استفاده می‌کنید، نباید یک میز کوچک را خریداری کنید.

از یک میز جلومبلی جدا از مقابل مبلمان، می‌توان در کنار تخت یا صندلی ناهار خوری جهت قرار دادن وسایلی مانند گوشی، لیوان، چراغ خواب و … استفاده کرد.

 

نکات خرید میز جلومبلی مدرن

میز جلومبلی مدرن

جهت خرید یک میز جلومبلی مدرن یا کلاسیک باید به فروشگاه جلومبلی مراجعه نمایید ولی پیش از اقدام به خرید، حتماً موارد زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید مناسب‌ترین جلومبلی را برای مبلمان خود، انتخاب نمایید:

  • به جنس و رنگ میز توجه داشته باشید تا هم با رنگ مبلمان منزلتان تناسب داشته باشد و هم آن میز جلومبلی از یک کیفیت خوبی ساخته شده. بسیاری از میزهای جلومبلی موجود در بازار از لترون و یک رویه رنگی ساخته می‌شوند که استحکام و دوام بالایی ندارند؛ احتمال پریدن رنگ با برخورد وسایل منزل در این مدل‌ها بسیار زیاد می‌باشد.
  • به سبک چیدمان و دکوراسیون داخل منزلتان توجه داشته باشید؛ شما باید جلومبلی را متناسب با سبک چیدمان انتخاب کنید تا یک تناسب و جلوه خاصی بین میز و فضای اتاق به وجود آید.
  • به هنگام خرید میز جلومبلی به متراژ اتاق نشیمن توجه داشته باشید. در صورتی که منزل شما از متراژ بالایی برخوردار باشد، بهتر است که مبلمانی بزرگ با جلومبلی بزرگ مناسب آن متراژ تهیه نمایید. برای فضاهای بزرگ بهتر است که از چند میز با ابعاد متوسط استفاده نمایید تا امکان جابه‌جایی آن‌ها، راحت باشد.

صندلی ناهار خوری

جدا از کنار مبلمان، می‌توان از میز جلومبلی در کنار تخت یا صندلی ناهار خوری نیز استفاده کرد. در صورتی که شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید از این میز در کنار یک صندلی ناهار خوری استفاده نمایید، پس در ادامه این مطلب با ما همراه شوید. یک میز جلومبلی مدرن نباید در کنار یک صندلی ناهار خوری کلاسیک به کار گرفته شود، پس در صورتی که هنوز صندلی ناهارخوری خود را خریداری نکرده‌اید، پیشنهاد ما به شما خرید جدیدترین مدل صندلی ناهار خوری متناسب با میز جلومبلی مد نظر خود از فروشگاه پاینو می‌باشد.

 

مرکز فروش میز کنسول

میز آینه و کنسول

یکی از وسایل منزل که جنس و طرح آن می‌تواند بر روی زیبایی دکوراسیون منزل تاثیر گذار باشد، آینه و کنسول می‌باشد. این میز از جنس‌های مختلف (چوب، ام دی اف و …) و در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند. اغلب میزهای آینه کنسول از جنس چوب می‌باشند که بر روی بدنه آن‌ها، طرح‌های زیبایی قرار داده شده است. شما می‌توانید بهترین مدل آینه و کنسول، با مراجعه به مرکز فروش آینه و کنسول پاینو خریداری نمایید.

عوامل موثر بر قیمت آینه و کنسول

جهت تعیین قیمت آینه و کنسول باید عوامل متعددی را در نظر گرفت، ولی به طور کلی می‌توان چند مورد را به عنوان اصلی‌ترین معیار تعیین کننده قیمت یک میز آینه و کنسول در نظر گرفت؛ این موارد به شرح زیر می‌باشد:

  • ابعاد و اندازه آینه و میز
  • جنس میز و قاب آینه
  • رنگ و مدل آینه و میز
  • سبک طراحی
  • کیفیت آینه و میز

فروشگاه پاینوچیدمان، فروشنده انواع مصنوعات چوبی مانند صندلی ناهار خوری، میز آینه و کنسول، میز جلومبلی مدرن و … با کیفیتی بالا می‌باشد. جهت خرید یک صندلی ناهار خوری، آینه و کنسول یا یک جلومبلی شیک با قیمتی مناسب با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *