جدیدترین مدل صندلی ناهار خوری

جدیدترین مدل صندلی ناهار خوری

برای خرید صندلی ناهار خوری جدید که یکی از پرکاربردترین و مهم ترین مبلمان خانه است، باید به فاکتورهای مختلفی توجه کرد. هنگام خرید میز ناهار خوری دقت ویژه ای داشته باشید و در صورت انتخاب صحیح می توان آن را یک سرمایه گذاری در نظر گرفت زیرا مادام العمر ماندگار خواهد بود. در انتخاب میزو صندلی ناهارخوری که می توان گفت محور هر خانه ای است، نه تنها باید به ترکیب میز و صندلی های مجاور آن توجه کرد، بلکه عوامل متعددی را نیز در نظر گرفت. اگر ندانید از کجا شروع کنید انجام این کار برای شما بسیار دشوار خواهد بود. به همین دلیل در این مقاله سعی کرده ایم راهنمای خرید صندلی ناهارخوری را با هر آنچه که باید بدانید را گردآوری کنیم.

مدل صندلی ناهار خوری جدید ۲۰۲۲

خرید صندلی ناهار خوری جدید یک تصمیم بزرگ است و با انتخاب فروشنده مناسب شروع می شود. وقتی شروع به جستجو می کنید، با شرکت های مختلفی مواجه می شوید که محصولات مختلفی را ارائه می دهند، که انتخاب آنها ممکن است دشوار باشد.
مدل صندلی ناهارخوری جدید 2022 اتاق نشیمن و صندلی ناهارخوری خود را اندازه بگیرید تا ببینید چه اندازه و صندلی هایی را می توانید در اتاق غذاخوری و دور میز قرار دهید. به یاد داشته باشید قبل از تصمیم گیری در مورد اندازه، فاصله بین صندلی ها و فضای واقعی صندلی ناهارخوری را اندازه بگیرید. با ما در وب سایت پاینو همراه باشید در ادامه این مطلب جدیدترین مدل های صندلی ناهار خوری جدید را در رنگ های زیبا و شیک قرار داده ایم.

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

 

مدل صندلی ناهار خوری جدید ۲۰۲۲

صندلی ناهار خوری جدید

استفاده و افزودن نوع مناسب صندلی ناهارخوری جدید به هر محیطی نقش مهمی در زیباسازی محیط دارد. مثلا برای داشتن یک محیط غذاخوری شیک و خاص باید روی انتخاب صندلی های ناهارخوری زیبا و مناسب سرمایه گذاری کرد.
هنگام خرید صندلی ناهارخوری با انواع مختلفی از صندلی های ناهار خوری با متریال، اندازه ها و سبک های مختلف مواجه خواهید شد. برخی از مدل های صندلی ناهارخوری برای انواع میز ناهارخوری مناسب هستند. اما مدل هایی وجود دارد که فقط روی میز ناهارخوری می توان آنها را چید.
صندلی های غذاخوری باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی روی آن بنشینند و تکیه گاه محکمی برای میل به غذا خوردن باشند.
میز و صندلی باید به خوبی با هم هماهنگ باشند و صندلی های ست ناهارخوری باید به اندازه ای بزرگ باشند که زیر میز قرار گیرند. صندلی های میز باید استاندارد باشند. صندلی استاندارد به صندلی هایی گفته می شود که زاویه بین تشک و تکیه گاه صندلی 90 درجه و عرض صندلی حداقل 40 سانتی متر باشد تا غذا به راحتی هضم شود.

انواع صندلی ناهار خوری

تنوع مدل ها و انواع صندلی های غذاخوری در بازار بسیار زیاد است که در اینجا به پرطرفدارترین و پرکاربردترین مدل ها اشاره می کنیم:

صندلی ناهار خوری چوبی: این صندلی چوبی یکی از پرطرفدارترین انواع صندلی ناهار خوری میباشد و معمولا از چوب راش ، ترمووود و روسی ساخته می شود.

صندلی غذاخوری چستر: این نوعی صندلی ناهار خوری پارچه ای است که در پشت صندلی، کار لمسی و دکمه ها استفاده می شود.

 

 

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

صندلی شیک

 

صندلی غذاخوری استیل یا فلزی: این نوع صندلی معمولاً از آهن، آلومینیوم یا استیل ساخته می شود.

برای محیط های طراحی مدرن مناسب است و می توان آن را با میز ناهار خوری رویه شیشه ای و رویه سنگی ترکیب کرد.

صندلی غذاخوری کلاسیک: صندلی همان صندلی غذاخوری چوبی است با این تفاوت که ظرافت های بیشتری دارد. اگر میزان این جزئیات زیاد باشد به صندلی غذاخوری سلطنتی یا استیل معروف است. این مدل صندلی در کنار آینه و کنسول زیبایی منحصر به فردی به منزل شما می دهد.

 

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

خرید صندلی ناهار خوری جدید

صندلی های نامتقارن : یکی از جدید ترین مدل های صندلی، که بیشتر باب سلیقه ی جوانان و مدرن پسندان است، میز با صندلی های متفاوت است. این تفاوت می تواند در رنگ، جنس، اندازه، شکل و مدل صندلی ها باشد تا دکوری خاص و جذاب را ایجاد کند. یک میز در وسط وجود دارد که حول آن صندلی هایی نامتقارن قرار گرفته اند.

تفاوت در رنگ به این صورت است که صندلی ها همه از یک مدل و یک جنس اند و تنها رنگ هایشان تفاوت دارد، به عنوان مثال از یک میز غذا خوری 8 نفره، شش صندلی طوسی باشد و دو صندلی مشکی یا حتی به این صورت که هر صندلی یک رنگ مختلف باشد. در این سبک از دکوراسیون می توان از صندلی پارچه ای یا چرمی با طرح های مختلف نیز استفاده کرد. گاها تفاوت می تواند در مدل و اندازه و جنس و رنگ وطرح باشد به این صورت که هر صندلی از دیگری کاملا متفاوت باشد و شباهتی به یکدیگر نداشته باشند؛ یکی چوبی، یکی پارچه ای، یکی استیل، یکی مینیمال، یکی طرحدار و…  در بعضی موارد نیز کنار میز به جای صندلی از نیمکت هم استفاده میشود. این نوع دکوراسیون مناسب افرادی است که مبلمان یکدست را دوست ندارند و به دنبال ایجاد تنوع و نشاط اند. البته درست است که طرفدارانش به نسبت کم هستند و کمتر پیش می آید فردی برای قسمت پذیرایی خانه از چنین دیزاینی استفاده کند و بیشتر برای مکان هایی مناسب است که قسمت غذاخوری و پذیرایی از یکدیگر جدا هستند تا در نظر دیگران محیط خانه شلخته به نظر نیاید.

خرید صندلی ناهار خوری جدید

شما می‌توانید تنها با تغییر صندلی ها، به راحتی فضای ناهارخوری خود را دگرگون کنید. اگر با اصول دکوراسیون آشنایی دارید، انتخاب و خرید صندلی چوبی و تک صندلی کار زیاد پیچیده‌ای نیست؛ اگر هم آشنایی ندارید می‌توانید از کارشناسان پاینو مشاوره رایگان بگیرید. همچنین اگر قصد خرید همزمان میز و صندلی ناهارخوری را دارید، می توانید از خلاقیت خود استفاده کرده و مدل های مختلف میز و صندلی را با هم ترکیب کنید. یا از مجموعه پاینو که تولیدی میز ناهارخوری می باشد خرید کنید. قبل از انتخاب و خرید به نکات زیر توجه می کنیم.

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

 

خرید صندلی ناهار خوری جدید

نکات مهم در خرید میز ناهار خوری

نکات مهمی که در هنگام خرید جدیدترین صندلی ناهار خوری باید در نظر داشته باشید عبارتنداز :

انتخاب اندازه صندلی ناهارخوری مناسب

اگر قصد خرید صندلی ناهارخوری را دارید، مهمترین چیز این است که میز ناهارخوری موجود خود را اندازه بگیرید. از پهنای یک صندلی ناهارخوری برای میز خود مطلع شوید. سعی کنید زیاد از صندلی های پایین دور نشوید زیرا غذا خوردن روی آن صندلی می تواند دردناک باشد.
یکی دیگر از عواملی که باید در نظر گرفت این است که میز مربع، مستطیل، گرد یا بیضی است. مساحت زیر میز گرد و بیضی شکل محدود است. بنابراین مطمئن شوید که صندلی خریداری شده در زمانی که استفاده نمی کنید زیر میز قرار بگیرد.

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

راحتی صندلی ناهار خوری

راحتی صندلی ناهار خوری

به این فکر کنید که چقدر از صندلی غذاخوری استفاده خواهید کرد. اگر مهمانی ها زیاد نیست و اغلب روی مبل و صندلی غذا می خورید، نیازی به انتخاب مدل های خاص و گران قیمت میز و صندلی ندارید. اما در هر صورت همیشه باید راحتی را در نظر گرفت. حتی اگر از یک اتاق غذاخوری کوچک استفاده می کنید، انتخاب یک صندلی راحت بسیار مهم می باشد. سرمایه‌گذاری روی یک صندلی راحت می‌تواند این مزیت را داشته باشد که در زمان احتیاج به نشیمن اضافی، به عنوان صندلی میزبان قابل استفاده باشد. به خصوص اگر صندلی ناهار خوری دسته دار باشد. اگر می خواهید صندلی ناهار خوری چوبی یا فلزی بخرید، می توانید در هنگام استفاده از کوسن های مرجانی استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین تولید کننده صنایع چوبی 

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

سبک میز ناهار خوری

سبک میز ناهار خوری

مهمترین چیز یک مجموعه ناهارخوری مناسب این است که به نظر مرسوم، مد روز و با مواد خام بسیار خوب برسد. از تهیه فرش زیر میز و صندلی ناهارخوری غافل نشوید. سایز این فرش باید به گونه ای باشد که وقتی صندلی بیرون کشیده می شود برای فرد نشسته فرش زیر آن مناسب باشد.
اگر در سالن پذیرایی از سرویس ناهار خوری بهره می برید فرش زیر میز ناهار خوری باید با دیگر فرشهای سالن مطابقت داشته باشد.

تعداد افراد استفاده کننده

برای انتخاب یک ست ناهارخوری عالی، باید تعداد اعضای خانواده را که به طور منظم غذا می خورند مشخص کنید. باید اجزای فضایی که در میز و صندلی قرار می گیرد را در نظر بگیرید. برای اطمینان از ماندگاری آنها باید دائماً به موارد ذکر شده اعتماد کنید. برای خرید صندلی با طرح های جدید و بسیار زیبا مبل و صندلی پاینو را پیشنهاد می کنیم.

پارچه رویه صندلی ناهارخوری

پس از خرید و استفاده از صندلی ناهارخوری، ممکن است که چیزی روی آن ریخته شود، برای اینکه در تمیز کردن پارچه صندلی ناهارخوری راحت باشید، می‌توانید صندلی‌هایی که از جنس چرم (طبیعی یا مصنوعی)، شبه‌جیر و کتان هستند استفاده نمایید. از خرید پارچه‌های چندلایه مانند مخمل و جاجیم که دارای پرز زیادی می‌باشندُ خودداری کنید؛ چرا که با گذشت زمان فرسوده شده و به سرعت نمای خود را از دست خواهند داد.

پارچه‌هایی که توسط مواد ریون و پلی‌استر و یا ترکیب آن‌ها با پارچه‌های طبیعی ساخته شده‌اند، بهترین ترکیب در انواع صندلی ناهار خوری جدید می‌باشند. در صورتی که می‌خواهید صندلی با پارچه لطیف را خریداری نمایید، بهتر است که مدلی را انتخاب نمایید که نشیمنگاه آن قابل باز شدن باشد تا شما بتوانید داخل آن را هر چند وقت یک‌بار تعویض نمایید.

جابجایی ساده صندلی ناهارخوری

صندلی ناهار خوری آمیتیس

یک صندلی ناهار خوری جدید و یا سنتی باید به گونه‌ای ساخته شده باشد که بتوان به راحتی آن را جابه‌جا کرد. در بین انواع صندلی‌های ناهار خوری، مدل‌هایی که پشتی آن‌ها از تکه‌های باریکی ساخته شده است را می‌توان به راحتی با دست گرفت.

فضای خالی بین چهار وب و پشتی صندلی به شما امکان جابه‌جایی راحت صندلی را می‌دهد؛ مدل‌هایی که پشتی یک تکه دارند و یا کل بخش پشتی آن‌ها روکش شده است، جای دست نداشته و گرفتن و جابه‌جایی آن‌ها کاری دشوار می‌باشد.

همچنین بهتر است که مدل‌هایی را خریداری کنید که زیاد سنگین نبوده و بتوان به راحتی آن‌ها را جابه‌جا کرد.

 

راه ارتباطی با ما 

مجموعه پاینو، برترین تولید کننده انواع لوازم چوبی برای دکوراسیون منزل در غرب تهران می‌باشد. در صورت تمایل به برقراری ارتباط با مجموعه پاینو و ثبت سفارش، می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه اقدام نمایید.

آدرس: تهران، شهریار، منطقه صنعتی فردوسیه

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

شماره ثابت: ۰۲۱۶۵۴۶۶۰۳۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *