جدیدترین مدل صندلی ناهار خوری

جدیدترین مدل صندلی ناهار خوری

برای خرید صندلی ناهار خوری جدید که یکی از پرکاربردترین و مهم ترین مبلمان خانه است، باید به فاکتورهای مختلفی توجه کرد. هنگام خرید میز ناهار خوری دقت ویژه ای داشته باشید و در صورت انتخاب صحیح می توان آن را یک سرمایه گذاری در نظر گرفت زیرا مادام العمر ماندگار خواهد بود. در انتخاب میزو صندلی ناهارخوری که می توان گفت محور هر خانه ای است، نه تنها باید به ترکیب میز و صندلی های مجاور آن توجه کرد، بلکه عوامل متعددی را نیز در نظر گرفت. اگر ندانید از کجا شروع کنید انجام این کار برای شما بسیار دشوار خواهد بود. به همین دلیل در این مقاله سعی کرده ایم راهنمای خرید صندلی ناهارخوری را با هر آنچه که باید بدانید را گردآوری کنیم.

مدل صندلی ناهار خوری جدید ۲۰۲۲

خرید صندلی ناهار خوری جدید یک تصمیم بزرگ است و با انتخاب فروشنده مناسب شروع می شود. وقتی شروع به جستجو می کنید، با شرکت های مختلفی مواجه می شوید که محصولات مختلفی را ارائه می دهند، که انتخاب آنها ممکن است دشوار باشد.
مدل صندلی ناهارخوری جدید 2022 اتاق نشیمن و صندلی ناهارخوری خود را اندازه بگیرید تا ببینید چه اندازه و صندلی هایی را می توانید در اتاق غذاخوری و دور میز قرار دهید. به یاد داشته باشید قبل از تصمیم گیری در مورد اندازه، فاصله بین صندلی ها و فضای واقعی صندلی ناهارخوری را اندازه بگیرید. با ما در وب سایت پاینو همراه باشید در ادامه این مطلب جدیدترین مدل های صندلی ناهار خوری جدید را در رنگ های زیبا و شیک قرار داده ایم.

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

 

مدل صندلی ناهار خوری جدید ۲۰۲۲

انواع صندلی ناهار خوری

تنوع مدل ها و انواع صندلی های غذاخوری در بازار بسیار زیاد است که در اینجا به پرطرفدارترین و پرکاربردترین مدل ها اشاره می کنیم:

صندلی ناهار خوری چوبی: این صندلی چوبی یکی از پرطرفدارترین انواع صندلی ناهار خوری میباشد و معمولا از چوب راش ، ترمووود و روسی ساخته می شود.

صندلی غذاخوری چستر: این نوعی صندلی ناهار خوری پارچه ای است که در پشت صندلی، کار لمسی و دکمه ها استفاده می شود.

 

 

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

صندلی شیک

 

صندلی غذاخوری استیل یا فلزی: این نوع صندلی معمولاً از آهن، آلومینیوم یا استیل ساخته می شود.

برای محیط های طراحی مدرن مناسب است و می توان آن را با میز ناهار خوری رویه شیشه ای و رویه سنگی ترکیب کرد.

صندلی غذاخوری کلاسیک: صندلی همان صندلی غذاخوری چوبی است با این تفاوت که ظرافت های بیشتری دارد. اگر میزان این جزئیات زیاد باشد به صندلی غذاخوری سلطنتی یا استیل معروف است. این مدل صندلی در کنار آینه و کنسول زیبایی منحصر به فردی به منزل شما می دهد.

 

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

خرید صندلی ناهار خوری جدید

 

خرید صندلی ناهار خوری جدید

شما می‌توانید تنها با تغییر صندلی ها، به راحتی فضای ناهارخوری خود را دگرگون کنید. اگر با اصول دکوراسیون آشنایی دارید، انتخاب و خرید صندلی چوبی و تک صندلی کار زیاد پیچیده‌ای نیست؛ اگر هم آشنایی ندارید می‌توانید از کارشناسان پاینو مشاوره رایگان بگیرید. همچنین اگر قصد خرید همزمان میز و صندلی ناهارخوری را دارید، می توانید از خلاقیت خود استفاده کرده و مدل های مختلف میز و صندلی را با هم ترکیب کنید. یا از مجموعه پاینو که تولیدی میز ناهارخوری می باشد خرید کنید. قبل از انتخاب و خرید به نکات زیر توجه می کنیم.

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

 

خرید صندلی ناهار خوری جدید

4 نکته مهم در انتخاب خرید میز ناهار خوری

نکات مهمی که در هنگام خرید جدیدترین صندلی ناهار خوری باید در نظر داشته باشید عبارتنداز :

انتخاب اندازه صندلی ناهارخوری مناسب

اگر قصد خرید فقط صندلی ناهارخوری را دارید، مهمترین چیز این است که میز ناهارخوری موجود خود را اندازه بگیرید. از پهنای یک صندلی ناهارخوری برای میز خود مطلع شوید. سعی کنید زیاد از صندلی های پایین دور نشوید زیرا غذا خوردن روی آن صندلی می تواند دردناک باشد.
یکی دیگر از عواملی که باید در نظر گرفت این است که میز مربع، مستطیل، گرد یا بیضی است. مساحت زیر میز گرد و بیضی شکل محدود است. بنابراین مطمئن شوید که صندلی خریداری شده در زمانی که استفاده نمی کنید زیر میز قرار بگیرد.

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

راحتی صندلی ناهار خوری

راحتی صندلی ناهار خوری

به این فکر کنید که چقدر از صندلی غذاخوری استفاده خواهید کرد. اگر مهمانی ها زیاد نیست و اغلب روی مبل و صندلی غذا می خورید، نیازی به انتخاب مدل های خاص و گران قیمت میز و صندلی ندارید. اما در هر صورت همیشه باید راحتی را در نظر گرفت. حتی اگر از یک اتاق غذاخوری کوچک استفاده می کنید، انتخاب یک صندلی راحت بسیار مهم می باشد. سرمایه‌گذاری روی یک صندلی راحت می‌تواند این مزیت را داشته باشد که در زمان احتیاج به نشیمن اضافی، به عنوان صندلی میزبان قابل استفاده باشد. به خصوص اگر صندلی ناهار خوری دسته دار باشد. اگر می خواهید صندلی ناهار خوری چوبی یا فلزی بخرید می توانید در هنگام استفاده از کوسن های مرجانی استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین تولید کننده صنایع چوبی 

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

سبک میز ناهار خوری

سبک میز ناهار خوری

مهمترین چیز یک مجموعه ناهارخوری مناسب این است که به نظر مرسوم، مد روز و با مواد خام بسیار خوب برسد. از تهیه فرش زیر میز و صندلی ناهارخوری غافل نشوید. سایز این فرش باید به گونه ای باشد که وقتی صندلی بیرون کشیده می شود برای فرد نشسته فرش زیر آن مناسب باشد.
اگر در سالن پذیرایی از سرویس ناهار خوری بهره می برید فرش زیر میز ناهار خوری باید با دیگر فرشهای سالن مطابقت داشته باشد.

تعداد افراد استفاده کننده

برای انتخاب یک ست ناهارخوری عالی، باید تعداد اعضای خانواده را که به طور منظم غذا می خورند مشخص کنید. باید اجزای فضایی که در میز و صندلی قرار می گیرد را در نظر بگیرید. برای اطمینان از ماندگاری آنها باید دائماً به موارد ذکر شده اعتماد کنید. برای خرید صندلی با طرح های جدید و بسیار زیبا مبل و صندلی پاینو را پیشنهاد می کنیم.

راه ارتباطی با ما 

آدرس: تهران، شهریار، منطقه صنعتی فردوسیه

شماره تماس: ۰۹۱۹۳۵۳۶۵۰۹

شماره ثابت: ۰۲۱۶۵۴۶۶۰۳۹

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *